Pazartesi , 4 Temmuz 2022
En Çok Beğenilenler

Aylık Arşiv: Ocak 2018

Çıtır Öğrencimi Götünü Sike Sike Zevke Getirdim

Bir dershanede stajyer olarak çalışan yeni mezun öğretmendim. 24 yaşındaydım ve çoğu öğrenci ile neredeyse yaşıttım. Beyaz tenli, renkli gözlü ve çok tatlı biri olduğumu da söyleyeyim. Dershanede İrem isimli kaşar bir kızın hareketleri dikkatimi çekiyordu. Sürekli mini etek ve dekolte giyiniyor. Zengin baba parası yiyor ve büyük ihtimal onların zoru ile dershaneye geliyordu. Arada ailesi gelir ve onun benden ... Devamını Oku »

Karımı Sikerken Ses Getirdi Arkadaşım

Seks enteresan bir şey ve her zaman istersin de bazen evlenirsin ve sonrasında da farklı insanlarla yaşamak istersin, aslında bu sorun sadece bende var sanıyordum ama eşim bana boşanmak istediğini söylediği zaman o zaman anladım ki eşim de artık benden sıkılmıştı artık. İkimiz de kültürlü insanlarız, oturduk konuştuk. Boşanma işlemleri aslında çok kolay olacak bir şeydi ne de olsa avukatız ... Devamını Oku »

Arkadaşım İle Grup Seks Tadına Escort ile Vardık

Sizlere kısaca liseli anılarımdan bahsetmek istiyorum. Bir gün okul çıkışı arkadaşım ile birazcık alkol kullandık ve akşam saatlerinde cebimizde kalan son para ile kerhaneye gitmek istedik. Her şey kafamızın güzel olmasından kaynaklandı. O zamanlar 18 yaşına yeni girmiş gençlerdir ve milli olmak istiyorduk. Her neyse okulumuza çok yakın bir genelev var, kimlikler verildi ve içeriye girdik. Kadın seçmemiz gerekiyordu. Oldukça ... Devamını Oku »

Tatlı Hemşireyi Paravanın Arkasında Domalttım

Merhabalar ben profesyonel kick boks dövüşçüsü Kağan. 23 yaşında uzun boylu ve kaslı bir erkeğim. Standart sağlık prosedürü için hastaneye kontrole gittiğim bir gün başımdan geçen bir olayı anlatacağım sizlere. Gittiğim hastanede benden kan alan, ekg çeken doktorun yanına yeni bir hemşire işe girmişti. Anlaşmalı olduğumuz doktor olduğu için tanıyorduk birbirimizi ve işe yeni giren bir hemşire dikkat çekiyordu. Ekg ... Devamını Oku »

Gurbetçi Dul Teyzem Yarağımın Tadına Bakmak İstedi

Teyzem diye yazdım diye büyük ihtimalle şişman ve olgun bir kadın hayal edeceksiniz ama yapmayın. Ailenin en küçük kızı ve aramızda on yaş olan teyzemden bahsetmek istiyorum. Ateşli bir milf ve yalnızda 35 yaşında bir kadın. Avrupa’da büyümüş ve kendisini toplasanız üç beş defa görmüşümdür. Alman kocasından ayrıldıktan sonra kafa dinlemek için memlekete evimize gelmek istedi ve babamlar da bunu ... Devamını Oku »