Pazartesi , 4 Temmuz 2022
En Çok Beğenilenler

Aylık Arşiv: Ekim 2017

Kadını sikmemden çok memnun kaldı

Hemşirlik deseler de aslında ben erkek de olsam mesleğimi seviyorum ve ismine de her zaman seve seve hemşirelik derim yani. Az sayıda da olabilir benim gibi erkek hemşire ama ne yapabilirim ben gerçekten de işimi seviyorum o nedenle de istedikleri alayı geçebilirler. Aslında devlette atandım bir dönem ama ben özel hastanede çalışmasını uygun gördüm. 22 yaşında da devlette çalışmak insanın ... Devamını Oku »

Arabada Sevgilimi Siktim

Sevgilim ile ikimiz de yaşlarımızdan dolayı sadece ailelerimiz ile yaşıyoruz. Öyle kendimize ait bir evimiz yok. Bu yüzden sürekli dışarıda buluşmak zorunda kalıyor ve sadece oturup konuşabiliyoruz. Ben de erkek olduğum için tabi ki farklı tarzda ihtiyaçlarım ister istemez oluyor. Bu durum olunca ya arkadaşlarımızın evine gitmek zorunda kalıyoruz ya da tek başıma rahatlamak. Ve ben bu ikisini de sevmiyorum. ... Devamını Oku »

Seksi Durduramadım

Ben Serap adında 25 yaşında bir kadınım. Boyum 1.77 ve kilom da 58. Açık tenli ve mavi gözlü bir kızım. Hangi ortama girersem gireyim dikkatleri hemen üzerime çekebiliyorum ve seks yapmayı da oldukça fazla seviyorum. Bu zamana kadar yaşadığım en güzel deneyimim ise geçen yaz oldu. Geçen yaz tatilinde yazlıkta arkadaşlarla birlikte kalıyorduk. Arkadaşlarımın ikisi de kızdı ve ikisi de ... Devamını Oku »

Onu Hep İstiyordum Sonunda Elde Ettim

Ofiste Patronun Oğluna fena Verdim Çalıştığım şirketten patronumun oğlu baya çapkın ve oldukça da yakışıklıydı. Sürekli göz göze geliyorduk ve şirketteki tüm kızların gözü de patronumun oğlundaydı. Daha 26-27 yaşlarında kaslı ve oldukça da çekici bir oğlu vardı patronumu. Bir gün raporları incelemesi için patronumun odasına girdim. Patronu raporları oluna götürmemi ve onun incelemesini istedi. Patronun oğlu henüz şirkette değildi ... Devamını Oku »

Oturmaya Gelen Annemin Arkadaşını Tuvalette Becerdim

Annemler haftanın bir günü farklı kadınların evlerinde toplanır ve ağda yaparlar. Bunlar biri birilerinin amlarından bacaklarına kadar her şeyi alıyor. Bu hafta bizim evde toplanacaklardı ve ben de onların ne yaptıklarını biliyordum. Annem o gün evden çıkmamı istese bile çıkmaya pek niyetim yoktu. Annem benim evden çıktığımı sanıyordu. Fakat arkadaşları gelene kadar ben kendi kıyafet dolabımın içinde saklanmayı tercih ettim. ... Devamını Oku »