Pazartesi , 4 Temmuz 2022
En Çok Beğenilenler

Aylık Arşiv: Ağustos 2017

Arkadaşımın Dul Annesi ile Gizli İlişkim Var

Arkadaşımın sarışın ve dolgun etli annesini sabahlara kadar sikiyorum ve doymuyorum. Size aramızdaki ilk cinsel ilişkiyi anlatmak istedim. Arkadaşım Emre ile aynı okuldayız ve evine sık gider gelirim. Annesi ise kocasından boşanmış gece hayatına oldukça düşkün bir kadın. Çoğu zaman eve sarhoş gelir ve hiçbir şeyi umursamaz. Yine öyle gecelerden bir tanesi idi diye düşünüyorum. Ben mutfakta sigara içiyordum ve ... Devamını Oku »

4 arkadaşla 1 kız gurup yaptık

17, 18 yaşlarında 4 arkadaşız. Ankara’da yaşıyoruz Keçiörende ve evlerimiz birbirine çok yakın. Bu nedenle de çok eski arkadaşlarız. Öyle kadına falan gitmedik aslında mahalledeki kuaförü siktik. Aslında bizden de değil gerçekten. Biz istesek de başarılı olabilir miydik bilinmez. Kadın kendisi resmen çekti bizi üzerine. Mahallede, 4ümüzün de oturduğu apartmanın altındaki dükkân katına gelen yeni kuaför, dükkân hemen bizim alt ... Devamını Oku »

Sahilde Sarhoş Olan Rus Turist ile Yaşadığım Erotik Anlar

Her şey dahil beş yıldızlı otele iki günlüğüne yalnız gitmiştim. İşin yorucu detaylarından uzaklaşmak ve kafa dinlemek istiyordum. Elbette bekar ve 32 yaşında bir erkeğim. Geldiğimin ilk gecesi bayağı içmiştim ve birazcık kendime gelip ayılmak için sahile indim. Deniz havası iyi gelir diye düşündüm ve biram ile bir şezlonga uzanıp denize sıfır hava almaya başladım. Bir süre sonra yanıma bir ... Devamını Oku »

Kız Arkadaşımın Kardeşini Gizli Siktim

Bir gün kız arkadaşımla otururken kız kardeşi odamıza girer sürekli bizi rahatsız ederdi. Ve benimle oturup sohbet etmek için adeta ablasını oraya buraya göndermeye çalışırdı. Bir ara sevgilim bana aşkım ya benim kız kardeşim evde tek kalacak sen ona bakar mısın benim doktor kontrollerim var demişti. Ben de tamam aşkım gözüm gibi bakarım demişti ve nebilim kız kardeşi bana odanın ... Devamını Oku »

Üniversite Arkadaşımın Kızlığını Zorla Aldım

Üniversite yıllarımda yaşadığım bir seks anımı size şimdi anlatacağım aktif hikaye okuyucular. Yaklaşık bundan 6 yıl önce sınıfımda bir kızı kendime aşık etmek için zorlardım ve onu sevdiğimi sürekli kendine ve en yakın arkadaşlarıyla konuşurdum. O da kendini naza çeker ve benimle konuşmak istemezdi. Oysa onun dolgun kalçaları karşısında dayanamayıp sınıfın ortasında kabaran sikimi elimle çekesim gelir. Ve hep onu ... Devamını Oku »